Kınık Evden Eve Nakliyat

Ev taşımanın zorluklarını bilmeyen yoktur, kullanılan eşyalar A dan Z ye elden geçirilmek, paketlenip yüklenmek zorundadır ki bu gerçekten de insanların gözünü korkutan ve çok da yorucu olan bir iştir. Eski sistem taşımacılığın artık rafa kalktığını ve ev taşıma şirketlerinin devreye girdiğini biliyoruz, işte biz de Kınık evden eve nakliyat şirketi olarak bu firmalardan biriyiz. Eşyalarınızın nasıl özenle taşınacağını ancak bizimle iş birliği içine girince anlayabilirsiniz, çok yoğun çalışma ortamımızın olması nedeni ile en az 1 hafta önceden bizden randevu almalısınız. Eşyanızın az ya da çok olması hiç sorun değil bizim için, gidilecek yerin uzaklığının da hiçbir önemi yok, asıl olan eşyalarınızın zarar görmeden nakliye edilmesidir. En küçük bir bardağınıza bile zarar gelmesini istemiyoruz, ayrıca bilmelisiniz ki taşımamızı sigorta çerçevesinde yapıyor ve olası tüm hasarları karşılıyoruz. Bazen onarımı mümkün olan eşyalarınızı da onararak ilk günkü hali ile size teslim ediyoruz. Ancak bu söylediklerimizin sadece bir olasılık olduğunu da aklınızdan çıkarmamalısınız, bu güne kadar taşıdığımız eşyaların hiç birine hiçbir şey olmadı. Toplayıp kamyonlarımıza yüklediğimiz tüm eşyaları teslim aldığımız gibi size geri iade ediyoruz.

Kınık Evden Eve NakliyatMarangozlar, elektrikçiler bizimle çalışıyor, sökülmesi gereken avizeler ve elektronik cihazlar için elektrikçilerden destek alıyoruz, de monte edilecek olan büyük eşyaları da marangozlarımız itina ile söküyorlar. Perde ve güneşliklerinizi bile yerlerinden biz çıkartıyor ve taşınılacak olan mekanda yine bize gösterilen yerlere takarak evinizin içinin görünmemesini temin ediyoruz. De monte ettiğimiz büyük eşyalarınızı marangozlarımız tek bir vidasını bile bozmadan montajlayarak kullanımınıza hazır hale getiriyorlar. Kınık evden eve nakliyat şirketimizin tek ilkesi “hizmette sınır yoktur ve sizlerin memnuniyeti bizim için her şeyin üzerindedir”. Eşyalarınızı toplarken kullanılan tüm malzemeler tek seferlik kullanım içindir, bir başkasının eşyasını taşırken kullandığımız hiçbir malzemeyi sizin eşyalarınızı taşırken kullanmıyoruz. Bu her nakliye firmasının uygulamadığı bir kuraldır. Özellikle battaniyeler kir ve tozu çok tutarlar ve başkasının eşyasında olabilecek bu kir ve tozlar aynı battaniyelerin kullanımı sırasında sizin eşyalarınızı da etkilerler. Kınık evden eve nakliyat firmasında önemli olan tek kural dikkat, özen ve kaliteli olmaktır.

Elemanlarımızın tamamı güler yüzlü olup, pozitif düşünceye sahiptirler, sizlerin her konudaki sorularınızı cevaplayabilecek nitelikte uzman kişilerdir. Kınık evden eve nakliyat firması ile taşınmanın ayrıcalık olduğunu ve sizi büyük bir sıkıntıdan kurtaracağını da unutmamalısınız. Farkındalık yaratacak kişilerin en doğru taşımacılık adresi biziz. Aklınız eşyalarınızda kalmayacak ve bileceksiniz ki en az sizler kadar eşyalarınızı koruyup paketliyor ve nakliyelerini ondan sonra yapıyoruz. Değerli değersiz tüm eşyalarınızı güvenle taşıyoruz, kullandığımız kamyon filomuzun son model araçlar olduğunu belirtmeden de geçmeyelim. Teknik ekiplerimizin kullandığı ekipmanlar da Avrupa standartları baz alınarak sipariş verilip alınmış malzemelerdir. Çoğu yurt dışından getirtilen bu malzemeleri pek çok nakliyat firması kullanmamaktadır. Kaliteli hizmetlerimizi yakından anlamak, hakkımızda yapılan yorumları okumak ve fikir sahibi olmak için açmış olduğumuz internet sitemizi gece gündüz her istediğinizde dolaşabilirsiniz. Göreceğiniz gibi bizim için söylenmiş tek bir olumsuz eleştiri bulamayacaksınız. Nakliyesini yapmış olduğumuz herkes bizim kalitemizi ve güvenli oluşumuzu belirten yazılar kaleme almışlar ve referans kaynağımız olmuşlardır. Düzenlediğimiz size özel kampanyalarla nakliye konusunda fiyatlarımızı bir hayli aşağılara çekiyoruz. Zaten düşük olan nakliye fiyatlarımız bu sayede piyasanın çok altında bir düzeye ulaşıyor. Her şey sizin memnun olmanızı sağlamak içindir.