Asansörlü Taşımacılık

Asansörlü Taşımacılık

Eşyalarınızın en az hasarla taşınması için insan gücü yerine makine gücünü kullanıyor ve tüm eşyalarınızı asansör yardımı ile sorunsuz olarak taşıyoruz. Asansörlü taşımacılık son yıllarda oldukça popüler oldu, çok pratik oluşu, zamandan tasarruf sağlaması da onun tercih edilme nedenleri arasındadır. Oturduğunuz daire kaçıncı katta olursa olsun asansörümüzü oraya kadar uzatarak son derece sağlıklı bir biçimde yanaştırıyor ve eşyalarınızı en hafifinden en ağırına kadar asansörün yardımı ile indirip kamyonlara yükleyerek taşıyabiliyoruz. Aynı işin tam tersini de yeni adrese gelince yapmaya başlıyoruz, asansörü yine çıkılacak olan katın balkonuna sağlam bir biçimde yanaştırıyor ve toplanıp ambalajlanmış olan eşyaları üzerine yükleyerek eve taşıyoruz. Apartmanlarda taşınmak her zaman sorun olmuştur, eşyalar indirilip çıkarılırken eğer merdiven aralıkları çok dar ise eşyalar çarpmadan taşınamazlar ve bu da doğal olarak onların kırılmalarına, hasar görmelerine sebep olur. Bu da apartman sakinleri ile aranızda bir tartışma yaşanmasına zemin hazırlar. Asansörlü taşımacılık dendiği zaman tüm bu problemlerden uzak kalarak kimse ile muhatap olmadan ve eşyalarınız da zarar görmeden taşınmak aklınıza gelmelidir.

Asansörlü taşımacılıkAvrupa ülkelerinin hepsinde kullanılan asansörlü taşımacılık, ülkemizde de yaygın olarak kullanılmaya başlandı. Bina sorumlusu olan kişiler taşınma sırasında apartmana ait olan asansörün kullanılmasına genelde izin vermezler, eşyalarla dolu olan kamyon ise bazı durumlarda binaya olması gerektiği gibi yanaşamaz ve eşyaların nasıl taşınacağı sorun yumağı olarak önünüze düşer. İşte bu sıkıntıları yaşamamak ve sorunun kaynağına inmek için asansörlü taşıma yapan firmalarla anlaşmanız ve oturduğunuz ev kaçıncı dairede olursa olsun oradan eşyalarınızın sıfır hasar ile taşınmasını sağlayabilirsiniz. Modern asansör sistemlerimiz 37 metre yüksekliğe kadar rahatlıkla çıkabilmektedir. Büyük kentlere yapılmış olan yüksek katlı binalarda taşınma sorununu en aza indirmek için üretilmiş mükemmel bir sonuçtur bu sistem. Asansöre yüklenmiş olan eşyalar çelik kasalı taşıma kamyonlarımızın hemen içine kadar inerek işlerin kısa sürede ve büyük bir kolaylıkla halledilmesini sağlamaktadır. En büyük boyutlarda olan eşyalar bile asansör yardımı ile kolayca çarpmadan, çizilmeden, yıpranmadan bu sayede taşınabilmektedir. Beyaz eşyalar konusu ev sahiplerinin korkulu rüyalarıdır, onlar hem değerlidirler, vazgeçilmezdirler ve hem de ağır oldukları için nasıl taşınacakları merak ve endişe konusu olur. En küçük bir çarpmada bile hemen içlerine göçerler ve çirkin bir görüntü olmasına sebebiyet verirler.  Ambalajlı battaniyelere sarıp onları asansör yardımı ile hiç zarar görmelerine izin vermeden taşımaktayız.

asansorlu-nakliyat-banner

Çalışanlarımızın her biri çok güler yüzlü ve temiz insanlardır, söz verdiğimiz saatte taşınacağınız gün verdiğiniz adreste olacağımızdan emin olmalısınız. Tüm ekipmanlarımızı da beraberimizde getirir ve taşınma, nakliye işlemlerinizi en kısa süre zarfında halletmekteyiz. Asansörlü taşımacılık alanında çok tecrübeliyiz, risk olan asansörün yerleştirilmesini teknik destek ekiplerimiz hemen yaparak olası endişelerinizin gereksiz olduğunu kanıtlayacaklardır. Güvenlikli bir şekilde oturduğunuz dairenin balkon bölümüne yerleşen asansör sayesinde hem apartmanınızın merdiven aralıkları zarar görmeyecek, hem de taşıma sırasında eşyalarınız, ayrıca bu işlemin çok zaman almayacağını da bizimle iş birliği yaptığınız zaman anlayacaksınız. Online olarak bize her istediğiniz zaman ulaşabilmeniz için internet sitemizi de devreye soktuk, 7/24 emrinizde olan bu sitede yaptığımız hizmetleri, hedef ve ilkelerimizi görecek ve hakkımızda yapılan eleştirileri göreceksiniz. Değerli ekip arkadaşlarımız, kullandığımız materyaller ve kamyon filomuz hakkında da yeteri kadar bilgiyi bu sayfalarda bulacaksınız. Bizi tercih etmeniz için ne kadar çok neden olduğunu ancak iş birliği yapınca anlayacaksınız.