Sigortalı Nakliyat

Sigortalı Nakliyat

Bütün sektörlerin taşınma gereksinimlerini sağlayacak komplike bir taşımacılık ağına sahibiz. İşimizde çok ciddiyiz, kurumsal firma olmanın verdiği sorumluluğu gayet bilinçli bir biçimde taşıyoruz, sektörde ağırlığı olan nakliye firmalarının başında geliyoruz. Taşınacak eşyaların kapsamında ne olursa olsun sigortalamadan nakliyesini yapmıyoruz. Sigortalı nakliyat bizim işimiz ve biz bu işimizi çok severek ve kaliteli yapmaktayız. Tüm riskleri en aza hatta sıfıra indirgemek için yaptığımız sigortalama işlemleri bizden sonra gelen nakliye şirketlerine de örnek olmuştur. Nakliyeleri sağlıklı olarak yapmak için gereken her önlemi baştan alıp eşyalarınızın içerikleri ne olursa olsun tümünü sigortalıyoruz. Bu güne dek yaptığımız sorunsuz nakliye işlerimiz en büyük referans kaynağımız olmaktadır. Sigortalı nakliyat fiyatları sizin vereceğiniz taşıma ücretine dahil edilecektir, ekspertizlerimiz taşıma olmadan önce ev veya ofisinize gelerek taşınacak olan eşyaların neler olduğunu, nasıl taşınması gerektiğini belirleyecekler ve sigorta şirketlerinden de bu doğrultuda fiyat alacaklardır. İhtimal dahilinde bulunan bir hasar oluştuğu zaman da belirlenen bu fiyatlar göz önünde bulundurularak eşyalarınızın karşılığı size ödenecektir. Eşyalarınız bir yerden bir yere taşınırken onları ne olacağı konusunda endişe duyuyorsanız bu yöntem sizin için en güzel çözüm olacaktır.

aliaga-evden-eve-nakliyatBiz nakliyat firması olarak önce her türlü önlemi alıyor, topladığımız eşyaları çok güzel ve etkili bir şekilde paketliyor, ambalajlıyor ve ondan sonra modern kamyonlarımıza yükleyerek taşıyoruz ama sigorta farklı bir güzelliktir, en küçük bir kırılma, çatlama, bozulma bile sigorta şirketi tarafından ödenecektir. Sigortalı nakliyat tüm gelişmiş dünya ülkelerinde yapılan bir çalışmadır ve biz de yeniliklerin peşinde koşan bir şirket olduğumuz için sizlerin de bu güzelliklerden faydalanmanızı istiyoruz. Tüm arzumuz sizlerin mağdur olmanızın önüne geçmek ve memnun olmanızı sağlamaktır. Bu güne kadar attığımız her adımda, belirlediğimiz her hedefte bu önceliğimizin olduğunu görebilirsiniz, siz varsanız biz de varız. Tecrübelerimizin verdiği birikimlerle sizin için en iyinin ne olduğunun farkındayız. Çok nadir de olsa eşyalarınıza gelebilecek olan zararların değerleri ile karşılanabilmesi için sigorta uygulamasına geçtik. Biz sigorta şirketlerine çok iş düşmesin ve canınız sıkılmasın diye gerekli her türlü önlemi alarak eşyalarınızın ambalajlanmasına önem veriyoruz. Taşırken de elemanlarımız canlarını ortaya koyarak onları kamyonlara yüklüyorlar. Kolilerin içinde, battaniyelere sarılı olarak yapılan bu yüklemelerle yurdun her yanına nakliye yapabiliyor, yaz kış demeden sizin için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Tün nakliyat firmalarının paketlemeye ve ambalajlamaya lazım gereken titizlikle önem vermeleri onların gelecekleri için gereklidir. İnsanlar iyinin ve güzelin çabuk farkına varırlar ve başlarına kötü bir durum gelirse bir daha aynı hataya düşmemek için araştırma yapmadan hiçbir firma ile iş birliği içine girmezler. Herkes taşınırken azami dikkatin eşyalarına gösterilmesinden memnun olur, hele ki sigortalanarak taşınan eşyalar gerçek anlamda en büyük konfordur. Aklınız eşyalarınızda kalmaz, bilirsiniz ki başlarına bir şey geldiği takdirde muhatap olarak karşınızda sigorta firmasını bulacaksınız. Sigortalı nakliyat yapan şirketlerin artması ile sektöre canlılık ve hareketlilik geldi, nakliye işlemleri sıfır sorunla yapılmaya başlandı. Değerleri ne olursa olsun eşyalar insanların can damarlarıdır, onları her gittikleri yere götürmek isterler. Olabilecek sıkıntılardan kurtulmak için de eşyalarının sigortalanması gibi bir durumla karşılaşınca çok hoşlarına gidiyor. Biliyorlar ki nakliyat firması ile sigorta şirketinin güvencesi altında olan eşyaları en az onların koruyabileceği gibi korunmaktadır. Bizim işimiz yani yaptığımız nakliyeler, her zaman güzelden, doğrudan, kaliteden ve güvenilir olmaktan geçen bir yolda sizinle kesişiyor.