Parça Eşya Taşıma

İzmir Aliağa Parça Eşya Taşıma

Parça eşyalar demek, kargoya veremeyeceğiniz ama kamyonla taşımanızı da gerektirmeyecek kadar büyük olan eşyalarınızın taşınması hizmetidir. İzmir Aliağa parça eşya taşıma konusunda bir hayli şanslı bir şehir, pek çok firma bu son yılların gözde işini yapmak için kolları sıvamış durumda. Evlerden, iş yerlerinden, fabrikalardan veya başka yerlerden taşınması gereken eşyaları isterseniz tek, tek bile taşıyabiliyoruz, taşıma sırasında tüm eşyalarınızı kendi sorumluluğumuza alıyor ve olası zararları karşılayacağımızı taahhüt ediyoruz. Hacim bakımından büyük olan eşyaları sizi kamyon tutma zahmeti ve külfetinden kurtararak gidecekleri yere taşıma işini biz üstleniyoruz. Kurumsal firmaların değerli eşyalarını da tek, tek taşıyarak onlara yardımcı oluyoruz. İzmir Aliağa parça eşya taşıma firmaları arasında en deneyimli ve isim yapmış olanların başında geliyoruz. Kalitemiz ve temel prensiplerimizle göz kamaştıran deneyimlerimiz, müşterilerimizin bizi tercih etmelerinde önemli bir etken olmaktadır. Eşyalarınızı güvenli olarak söz verilen saatte teslim alıp yine aynı ölçüde vakit kaybına uğratmadan taşımaktayız. Parça eşya ne demek dediğinizi duyar gibiyiz, bunların arasına çeyizleri, öğrencilerin eşyalarını, koltuk takımı, yatak odası takımı gibi büyük hacimli eşyaları koyabiliriz. Bunlar için büyük nakliye kamyonları tutmanıza gerek kalmadı, onca parayı sokağa atmanızı da istemiyoruz, arayın bizi ekiplerimizi verdiğiniz adrese yönlendirelim ve sizi bu dertten kurtaracak formülü üretip parça eşya taşımacılığındaki marifetlerimizi gösterelim.

parça eşya taşımaAnlaşılmış olduğu üzere, biz normal ev eşyalarından daha az yer tutan eşyaları da sorunsuz taşıyoruz. Yazlıkların, bekar evlerinin, öğrencilerin eşyaları bu kategoriye giriyor, veya evinizin değiştirmiş olduğunuz eşyalarından bir kısmını bir arkadaşınıza vermeyi düşünüyor ama bunu nasıl yapacağınızı bir türlü bilemiyorsunuz… Arayın bizi sizi düşünceden kurtaralım eşyaları toplayalım, paketleme ve ambalaj işini gerektiği gibi özenle yapalım ve yükleyerek gidecekleri adreslere tam zamanında teslim edelim. İzmir Aliağa parça eşya taşıma firmamızla yurdun her tarafına büyük hacimde olan eşyalarınızı taşıyoruz. İşlerimizde koordineli çalışmalar yapıyoruz ve parça eşya taşıma da böyle bir çalışma gerektirdiği için bizi nakliye tarihinden 1 hafta önce aramanızda yarar var. Biz de ona göre arkadaşlarımızı yönlendirelim önce gidecek eşyaların tespitini yapsınlar, sonra da onların nasıl taşınacağı kararını versinler.

Parça eşyaları taşırken yaptığımız tüm işlemler normal bir taşınma sırasında yaşanan prosedürlere uygun gelişmektedir. Bizim için eşyaların azlığı çokluğu değil, gereken önemin verilmesidir önemli olan. Bazen aynı güzergaha gidecek olan birkaç ayrı adresten parça eşya taşıma talebi gelebiliyor, bu durumda en son teslim edilecek olan eşyaları kamyonumuzun en arka bölümüne, önce teslim edilecek olan eşyalar ise ön bölümüne yerleştiriyoruz. Takdir edersiniz ki aynı anda birkaç yerden çağrı alabiliyor ve hepinizi memnun etmek istiyoruz. Giderek genişleyen bir taşımacılık ağına sahip oluyoruz, çok farklı yelpazelerdeki nakliye işlerinin hepsinin altından kalkabilecek kapasitemiz var. Çalışmalarımız, fiyat aralıklarımız için görüşmek üzere bizi arayabilirsiniz, aklınızda kalan tüm soru işaretlerini anında yanıtlarız, bizim için sizin güveninizi kazanmak her şeyin üstündedir. Eşyalarınız profesyonel eller tarafından garantili olarak taşınır, tanınmış sigorta şirketleri ile çalışıp, taşıma süresince eşyalarınızı o şirketlere sigortalatıyoruz. Eşyalarınızı söz verdiğimiz zaman dilimi içinde elinizde olacak şekilde teslim ediyoruz. Rahat, konforlu ve sıkıntı yaşamadan eşyalarınızın bir yerden bir yere taşınmasını istiyorsanız bizimle iletişim kurmaktan başka şansınız yok. Kendimize olan güvenimiz tam, işimizde çok başarılıyız ve kaliteden ödün vermeden çalışıyoruz. Uzun yıllara yayılan iş platformumuz daha çok uzun seneler bu şekilde devam edecektir.